Porvoo Masters, kalpa nuoret
15.9.2018 – 16.9.2018
Tulokset
Tulosseuranta >
Täydelliset tulokset >
LOPPUTULOKSET
U20 tytöt
1. PÖYSTI, Laura HFM
2. SAAVALAINEN, Hannah EM
3. TERHO, Liisa KAVE ja LEISTI, Miina HABDA
5. SOHLBERG, Oona EM
6. KARKOLA, Kassandra EM
6 os.
U17 tytöt
1. NILISK, Kristiin EST
2. PROOSVÄLI, Anneli EST
3. PÖYSTI, Laura HFM ja SOHLBERG, Oona Em
5. VEHVILÄINEN, Vilma TMÅF
6. NOVOSJOLOVA, Luiza EST
7. TRYNOVA, Svetlana EST
8. TERHO, Liisa KAVE
13 os
U15 tytöt
1. NOVOSJOLOVA, Luiza EST
2. PROOSVÄLI, Anneli EST
3. TRYNOVA, Svetlana EST ja NILISK, Kristiin EST
5. PALMEN, Mandi HABDA
6. JAANI, Kleer EST
7. VEHVILÄINEN, Vilma TMÅF
8. WANHATALO, Aino MM
18 os.
U20pojat
1. TAURIAINEN, Topias EM
2. KILJANDER, Oskar TMÅF
3. JUTILA, Julius HFM ja HEINÄMAA, Akseli KAVE
5 KALLIO, Matias KAVE
6 TERHO, Jussi KAVE
7 PAAVOLAINEN, Väinö HFM
8 KUHTA, Marko EM
21 os.
U17 pojat
1. HEINÄMAA, Akseli KAVE
2. KUHTA, Marko EM
3. PIRHONEN, Petri EM ja KYKKÄNEN, Robert PM-BF
5. SANI, Ville HFM
6. KOJO, Ville-Valtteri PM-BF
7. RANTANEN, Joona EM
8. LAASIK, Oliver EST
19 os.
U15 pojat
1. LAASIK, Oliver EST
2. KARLSSON, Neo HFM
3. PEVKUR, Jan Joonas EST ja HASU, Jere EM
5. ŠITIKOV, Nikita EST
6. TARKIAINEN, Akusti SASÄ
7. PAHKALA, Peik KYIF/UR33
8. PUSKALA, Tiitus HFM
20 os.
U13 tytöt ja pojat
1. ABRAMENKO, Iakov RUS
2. THODÉN, Tobias EM
3. NEZHEVENKO, Mikhail RUS
4. JÄRVI, Kerkko HFM
5. LAASIK, Madli EST
6. VIIDIK, Renar EM
7. LUNDELL, Moa MM
8. TRYNOVA, Julia EST
24 os.
U11 tytöt ja pojat
1. PISAREV, Elisey RUS
2. PASKOVSKI, Georgi EST
3. MÄKELÄ, Felix HFM ja TRYNOVA, Julia EST
5 PISAREV, Yaroslav RUS
6 VIIDIK, Romet EM
7 KUNTCEVICH, Elena RUS
8 DUDARKAEVA, Karina RUS
15 os.
Tietoa kilpailusta
Masters osakilpailu
Huomioikaa muuttuneet ikäsarjat ja Masterssäännöt, lue lisää>
Järjestäjä: Porvoon Miekkailijat
Paikka: Kokonhalli, Jääkiekkotie 3, 06100 Porvoo.
Kilpailukutsu >
Kilpailuun ilmoitetut miekkailijat >
Kilpailu vaatii kauden 2018-2019 kilpailulisenssin, lue lisää >
Lunastetut kilpailulisenssit 2018-2019 >
LISENSSIPUUTTEET 14.9.
- Geust Ingrid KYIF/UR33
- Hämäläinen Roni PM-BF
- Ikonen Aino POM
- Ikonen Hanna POM
- Kaipainen Aleksi EM
- Kuhta Marko EM
- Laitinen Ian POM
- Ojanen Emilia EM
- Ojanen Sofia EM
- Okabe Takasumi HFM
- Rantanen Joona EM